• Już jest!
  Już jest!

  Oferta Świąteczna 2023

  Zobacz wszystkie kosze prezentowe Nobilia na Boże Narodzenie

  Poznaj!
 • 2024
  2024

  Zestawy prezentowe na Nowy Rok

  Znajdź idealny prezent na Sylwestra!

  Sprawdź!
 • Nowa odsłona
  Nowa odsłona

  Ovocnie

  Odkryj moc kolorów, kwiatów i kształtów w nowej odsłonie linii Ovocnie!

  Zobacz!
 • Działania proekologiczne Nobilia
  Działania proekologiczne Nobilia

  Zielony Fundusz dla Warszawy

  Współpracujemy z Zarządem Zieleni m.st. Warszawy

  Dowiedz się więcej

Inspiracje

Wspólny prezent dla dziadków na święta

Kiedy nadchodzi czas świąt, dążymy do wyjątkowych gestów, które wyrażą miłość i szacunek dla naszych najbliższych. Pomagają na w tym m.in. upominki, które mają wartość nie tylko materialną, lecz przede wszystkim sentymentalną. Wybór wspólnego prezentu dla dziadków może być zadaniem pełnym refleksji, dlatego warto zastanowić się nad propozycjami, które sprawią ogromną przyjemność.

 Wspólny prezent dla dziadków na święta Zobacz wszystkie wpisy

Jak wybierać upominki
dla pracowników                                        
i partnerów biznesowych?               

Odkryj tajniki doceniania osób, które pomagają osiągać Ci cele biznesowe. 
Nasz e-book to doskonały przewodnik po sztuce corporate gifting,
która wzmacnia relacje i wspiera employer branding.

POBIERZ DARMOWY E-BOOK

Prezenty bożonarodzeniowe Choco Maya

Prezenty bożonarodzeniowe Choco Maya

Prezenty pachnące czekoladą, kawą i korzennymi przyprawami

Unikatowe marki

Choco Maya
Choco Maya

Kompozycje Choco Maya to feeria aromatów. Tworząc wyrafinowane zestawy prezentowe, po mistrzowsku połączyliśmy kawę i czekoladę oraz najlepsze alkohole. Jest egzotycznie, korzennie i apetycznie!

Zobacz produkty marki
Ovocnie
Ovocnie

Pamiętasz smak i zapach owoców rwanych prosto z gałęzi w sadzie? Tego się nie zapomina. Takie wspomnienia przywołują nasze słodkości. Mają prosty, krótki skład i bogaty aromat. W zestawach upominkowych Ovocnie znajdziecie ciasteczka owsiane, miękkie daktyle i bakalie, agrest w czekoladzie, praliny z dodatkiem owoców i orzechów, czekolady z certyfikatem Cocoa Horizons, których surowce pochodzą tylko i wyłącznie ze zrównoważonych źródeł.

Zobacz produkty marki
Skład Praski Specyjały & Spirytualia
Skład Praski Specyjały & Spirytualia

Zestawy prezentowe Skład Praski to nasz ukłon w stronę tradycji i dawnych receptur. Zainspirowała nas dawna Warszawa – więc szalone lata 20. i 30., dancingi w Adrii, kabarety literackie, ciastka od Lourse’a, mała czarna serwowana w Ziemiańskiej, specjały sprzedawane w licznych sklepikach na Nalewkach – ulicy, która była sercem przedwojennej żydowskiej stolicy. Warszawa, jak ze starych pocztówek, filmów i opowieści dziadków. 

Zobacz produkty marki
Polskie Fabryki Porcelany Ćmielów
Polskie Fabryki Porcelany Ćmielów

Pragniemy, by nasze kompozycje zachwycały upominkami, które oprócz wyjątkowej jakości, mają też duszę i opowiadają ciekawe historie. Dlatego sięgnęliśmy po porcelanę, która po mimo kruchości i eterycznego wyglądu jest jednocześnie symbolem trwałości i elegancji. Wybraliśmy markę Ćmielów, gdyż jej wyroby od pokoleń lśnią na polskich stołach. Najstarsza polska fabryka porcelany może poszczycić się historią sięgającą 1790 roku.

Zobacz produkty marki
J.A. Baczewski
J.A. Baczewski

Ponad 200 lat tradycji – niewiele polskich firm może się poszczycić tak długą historią, jak nasz partner marka J.A. Baczewski! Jej korzenie sięgają 1782 roku, kiedy na przedmieściach Lwowa postała pierwsza wytwórnia alkoholowa Baczewskich. Od samego początku firma stawiała na rozwój, korzystając z urządzeń najnowszej generacji, co przełożyło się na jakość i sukces.

Zobacz produkty marki
Wine & Gifts Nobilia i Marek Kondrat polecają
Wine & Gifts Nobilia i Marek Kondrat polecają

Kondrat Wina Wybrane to autorski projekt, sygnowany nazwiskiem, które zna w Polsce każdy. Kilkanaście lat temu Marek Kondrat, wybitny aktor, dokonał odważnej zamiany ról. Artysta zszedł ze sceny i planu filmowego na dobre, by rozwijać życiową pasję, czyli winiarstwo. Świat filmu stracił gwiazdę. Świat wina zyskał znawcę, mentora i przyjaciela.

Zobacz produkty marki
Mielżyński Selection
Mielżyński Selection

Inspirują nas marki, za którymi stoi historia i ludzie, którzy tworzą coś wyjątkowego, bazując na swojej pasji, wiedzy, doświadczeniu i potrzebie ciągłego rozwoju. Taką historią może się poszczycić Robert Mielżyński, założyciel firmy, która od 2014 importuje wyselekcjonowane wina z całego świata.

Zobacz produkty marki
Maxim’s de Paris
Maxim’s de Paris

Maxim’s de Paris to francuska firma oraz symbol tego, z czego słynie Paryż - stylu życia, wykwintnej kuchni i ponadczasowej elegancji. Od 120 lat marka oferuje produkty najwyższej jakości, trafiając w gusta koneserów. Jej historia zaczyna się od skromnego bistro, które z czasem stało się słynną na cały świat restauracją.

Zobacz produkty marki
Kawa Pluton
Kawa Pluton

Chcecie spróbować, jak smakowała słynna mała czarna serwowana w „Ziemiańskiej”? Zajrzyjcie do naszych kompozycji prezentowych z linii „Skład Praski”. Znajdziecie tam kawę Pluton, którą zachwycano się w przedwojennej Warszawie. Odkryjecie też nasze  autorskie praliny i czekolady z dodatkiem kawy, pochodzącej z pierwszej polskiej palarni. Smakują wyśmienicie, gdyż kawa i czekolada to wysublimowane połączenie.

Zobacz produkty marki
Wino Makłowicz
Wino Makłowicz

W Nobilii cenimy jakość i unikatowość. Nieustannie szukamy nietuzinkowych smaków, nowości oraz inspiracji. Nasze autorskie kompozycje wyróżniają się kunsztem, także dzięki temu, że tworzymy je wspólnie z pasjonatami, ekspertami kulinarnymi, znawcami win – takimi jak Robert Makłowicz.

Zobacz produkty marki
Winnica Wieliczka
Winnica Wieliczka

Gdzie znajduje się najbardziej wysunięta na północ uprawa merlota? W Małopolsce, na Pogórzu Wielickim! Wybierając dobre wino, przeważnie sięgamy po trunki z europejskich winnic lub z dalekich rejonów Nowego Świata – Chile, Argentyny. Tymczasem Polska także ma swoje miejsce w winiarskim świecie, a z rodzimych doskonałych, a przy tym ekologicznych win, możemy być dumni. Przedstawiamy naszego partnera Winnicę Wieliczka – która produkuje biodynamiczne wina oznaczone certyfikatem ekologicznym.

Zobacz produkty marki
Browar Warszawski
Browar Warszawski

Browar Warszawski to nie tylko modne miejsce spotkań na warszawskiej Woli, to także zakład rzemieślniczy, w którym warzy się aż 18 rodzajów wyśmienitego piwa. Korzenie marki wywodzą  się z najdawniejszych tradycji piwowarskich Warszawy, czyli firmy Haberbusch & Schiele, której początki sięgają połowy XIX wieku.

Zobacz produkty marki

Promocje

Sklep z koszami upominkowymi i prezentami

Loading...