• Znajdź idealny podarunek
  Znajdź idealny podarunek

  Oferta ślubna

  Prezenty dla gości weselnych, Państwa Młodych, rodziców oraz świadków

  Zobacz ofertę
 • Dla kawoszy
  Dla kawoszy

  Kawa Pluton

  Spróbuj produktów z dodatkiem kawy z najstarszej polskiej palarni

  Zobacz ofertę

Prezenty na Dzień Taty

Tata to pierwszy superbohater, którego poznajemy w życiu. Podziękuj mu i sprezentuj elegancki kosz upominkowy, z tym co lubi najbardziej.

Kufer Familijny
389,00 zł brutto 272,30 zł brutto

Ostatnia najniższa cena: 389,00 zł brutto

Kufer Dog Lover
287,50 zł brutto 201,25 zł brutto

Ostatnia najniższa cena: 287,50 zł brutto

Kuferek Pinky
269,00 zł brutto 188,30 zł brutto

Ostatnia najniższa cena: 269,00 zł brutto

Inspiracje

Dzień Matki z marką Nobilia

26 maja to data, o której chyba nikomu nie trzeba przypominać. Święto naszych mam jest jedną z najpiękniejszych chwil w roku. Właśnie wtedy w sposób szczególny okazujemy wdzięczność i miłość tym, które były z nami zawsze i nieustannie nas wspierały. Tak wyjątkowa kobieta, jak mama, zasługuje na równie wyjątkowy prezent. Na jakie eleganckie upominki warto postawić w tym roku?

Zobacz wszystkie wpisy

Mamy specjalną ofertę
dla firm i agencji!

Zarejestruj się jako klient biznesowy, aby otrzymać specjalne ceny i dostęp do szerszej oferty, przy zamówieniach od 20 sztuk!

ZAREJESTRUJ SIĘ

Prezenty ślubne

Prezenty ślubne

Upominki dla gości weselnych, rodziców, świadków i Pary Młodej

Unikatowe marki

Choco Maya
Choco Maya

Kosze upominkowe Choco Maya to kwintesencja wyrafinowanego smaku, bogactwa aromatów i przemyślanego połączenia produktów. W zestawach delikatesowych łączymy wykwintne smaki z całego świata, w tym egzotycznie korzenne oraz kusząco kawowe i czekoladowe. Choco Maya to kolonialne i wyszukane słodkości połączone z aromatycznymi likierami, mocnymi trunkami oraz jakościowymi winami.

Zobacz produkty marki
Ovocnie
Ovocnie

Te ekologiczne słodkości mają proste etykiety, krótki skład oraz niepowtarzalny smak i aromat. To właśnie w koszach upominkowych Ovocnie znajdują się ciasteczka owsiane, smakowite daktyle i bakalie, czekolady i praliny z certyfikatem Cocoa Horizons, których surowce pochodzą tylko i wyłącznie ze zrównoważonych źródeł. Do tego kawy 100% Arabica i naturalne herbaty o przeróżnych smakach. Zestawy Ovocnie uzupełnione zostały selekcją BIO win, prosecco, miodów pitnych oraz musujących cydrów.
Każdy z koszy składa się tylko ze starannie dobranych produktw, które tworzą idealnie spójną całość. Ovocnie to nie tylko gwarancja najlepszego smaku opartego na naturalnych składnikach, to również estetyczne i dopracowane skrzynie, tuby i kuferki.
Każdy z nich jest wyjątkowo trwały i daje możliwość ponownego wykorzystania w duchu filozofii less waste.

Zobacz produkty marki
Skład Praski Specyjały & Spirytualia
Skład Praski Specyjały & Spirytualia

Motyw przewodni koszy delikatesowych Skład Praski to powrót do tradycyjnych receptur. To właśnie w tych zestawach królują starannie dobrane produkty, które nawiązują do najbardziej popularnych smaków przedwojennej Warszawy. Dzięki nim każdy miłośnik słodkości odbędzie niezapomniana podróż do przeszłości.

Zobacz produkty marki
Fabryka Porcelany AS Ćmielów
Fabryka Porcelany AS Ćmielów

Wytworne kształty, wysublimowana kolorystyka oraz subtelne, eteryczne piękno ćmielowskiej porcelany od niemal dwóch stuleci wzbudzają zachwyt światowej publiczności. Ćmielowska manufaktura to najstarsza w Polsce fabryka luksusowej porcelany, która od 1804 roku kultywuje tradycję ręcznego wytwarzania swoich produktów.

Jako jedyna w Europie fabryka tworzy zachwycające swą finezją wyroby z różowej i szmaragdowej porcelany, określane mianem „dzieł sztuki” lub „arystokracji wśród porcelan”. Oryginalna receptura na różową masę została opracowana w czasach przedwojennych przez pierwszego właściciela manufaktury, Bronisława Kryńskiego.  W ślady dawnych mistrzów poszedł dzisiejszy właściciel Ćmielowa, Adam Spała, który jako pierwszy na świecie stworzył porcelanę w kolorze szmaragdowym.

Dziś Fabryka Porcelany AS Ćmielów to jedna z najsłynniejszych europejskich marek, doskonale znana światowym koneserom pięknego designu. Kunszt polskich twórców i tradycyjny sposób produkcji wzbogacony został nowoczesnym, najwyższej klasy wzornictwem nobilitując porcelanowe wyroby do rangi dzieł sztuki.
Z nieukrywanym zachwytem polecamy kompozycje prezentowe wzbogacone o produkty z ćmielowskiej porcelany.

 

Zobacz produkty marki
J.A. Baczewski
J.A. Baczewski

Kolejną marką z ponad 200-letnią tradycją, której flagowe produkty można znaleźć w koszach upominkowych Skład Praski, jest J. A. Baczewski. Smak tych wybornych trunków można również odnaleźć w naszych pralinach. Nadzienia z dodatkiem alkoholi J.A. Baczewski, idealnie komponują się z naszą najwyższej jakości czekoladą od Callebaut.

Baczewski budzi uznanie dla smaku swoich trunków, oczarowuje starymi, naturalnymi recepturami i niezmiennie, zgodnie z duchem marki, luksusowymi opakowaniami zaprojektowanymi w nowoczesny sposób, lecz w nawiązaniu do swojej bogatej tradycji.

Zobacz produkty marki
Wine & Gifts Nobilia i Marek Kondrat polecają
Wine & Gifts Nobilia i Marek Kondrat polecają

Skuś się na kosze upominkowe z wyborem wykwintnych win, polecanych przez znanego aktora i konesera Marka Kondrata. To doskonae połączenie najlepszych win z całego świata oraz harmonizujących z nimi słodkich i wytrawnych przekąsek w pięknych, oryginalnych opakowaniach. Do każdego zestawu dołączamy karnet z rekomendacją Pana Marka Kondrata.

Zobacz produkty marki
Mielżyński Selection
Mielżyński Selection

Robert Mielżyński to wielki koneser i entuzjasta wysokiej jakości win. W jego składach i wine barach można skosztować najlepszych trunków z najdalszych zakątków świata. Marka Nobilia w swoich zestawach Mielżyński Selection prezentuje najlepsze, wyselekcjonowane wina z jego kolekcji w towarzystwie wykwintnych słonych i słodkich przekąsek. Wszystko to ubrane w piękne kosze, kuferki i inne, bardziej fantazyjne opakowania. Ciesz się z wyjątkowymi zestawami z rekomendacją Pana Roberta Mielżyńskiego.

Zobacz produkty marki
Maxim’s de Paris
Maxim’s de Paris

Maxim’s de Paris to francuska firma, która od przeszło 120 lat jest symbolem paryskiego stylu życia, wykwintnej kuchni i wyszukanego gustu. Marka jest kwintesencją najwyższej jakości, niezapomnianego smaku i pierwszorzędnego designu.

Zobacz produkty marki
Kawa Pluton
Kawa Pluton

Kawa Pluton to pierwsza polska palarnia kawy, której początki sięgają 1882 roku i marka, z którą z ogromną przyjemnością stale rozwijamy naszą współpracę.

Pluton odegrał ogromną rolę w rozkwicie polskiej przedsiębiorczości. O marce w okresie XX-lecia międzywojennego pisali poeci, architekci i ludzie sztuki, a Pluton stał się prawdziwą polską ikoną. Kawę Pluton pijano w lokalach Wedla i Bliklego oraz najlepszych hotelach – Europejskim czy Bristolu!

Dziś produkty z palarni Pluton z dumą prezentujemy w naszych limitowanych zestawach Nobilia oraz gamach pralin i czekoladek z dodatkiem tej właśnie kawy. Sprawdź nasze kosze i produkty z kawą Pluton, bogatą w burzliwą, ale jednocześnie niezwykle poruszającą i niepowtarzalną historię!

Zobacz produkty marki

Promocje

Kufer Familijny
389,00 zł brutto 272,30 zł brutto

Ostatnia najniższa cena: 389,00 zł brutto

Kufer Dog Lover
287,50 zł brutto 201,25 zł brutto

Ostatnia najniższa cena: 287,50 zł brutto

Prezent dla Niej

Kufer Dog Lover
287,50 zł brutto 201,25 zł brutto

Ostatnia najniższa cena: 287,50 zł brutto

Prezent dla Niej

Sklep z koszami upominkowymi i prezentami

Loading...