• 14 luty
  14 luty

  Prezenty na Walentynki

  Znajdź idealny prezent dla Niej i dla Niego

  Poznaj ofertę
 • Znajdź idealny podarunek
  Znajdź idealny podarunek

  Oferta ślubna

  Prezenty dla gości weselnych, Państwa Młodych, rodziców oraz świadków

  Zobacz ofertę
 • Dla kawoszy
  Dla kawoszy

  Kawa Pluton

  Spróbuj produktów z dodatkiem kawy z najstarszej polskiej palarni

  Zobacz ofertę

Prezenty na Walentynki

Szukasz prezentu, który najlepiej wyrazi Twoje uczucia? Sprawdź nasze propozycje walentynkowych koszy upominkowych i podaruj ukochanej osobie prezent, który trafi prosto do jej serca.

Mamy specjalną ofertę
dla firm i agencji!

Zarejestruj się jako klient biznesowy, aby otrzymać specjalne ceny i dostęp do szerszej oferty, przy zamówieniach od 20 sztuk!

ZAREJESTRUJ SIĘ

Inspiracje

Jak co roku gramy z WOŚP!

W Nobilia wiemy, jak ważne jest zdrowie. Właśnie dlatego chętnie włączamy się w projekty promujące odpowiedzialną profilaktykę osób w różnym wieku. W tym roku zaangażowaliśmy się w 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, z którego zebrane pieniądze zostaną przekazane na zakup niezbędnego sprzętu medycznego. Zachęcamy do włączenia się z nami w tę charytatywną akcję!

Zobacz wszystkie wpisy

Kosze upominkowe z whisky

Prezent dla niej

Prezent dla niej

Unikatowe marki

Choco Maya
Choco Maya

Kosze upominkowe Choco Maya to kwintesencja wyrafinowanego smaku, bogactwa aromatów i przemyślanego połączenia produktów. W zestawach delikatesowych łączymy wykwintne smaki z całego świata, w tym egzotycznie korzenne oraz kusząco kawowe i czekoladowe. Choco Maya to kolonialne i wyszukane słodkości połączone z aromatycznymi likierami, mocnymi trunkami oraz jakościowymi winami.

Zobacz produkty marki
Ovocnie
Ovocnie

Te ekologiczne słodkości mają proste etykiety, krótki skład oraz niepowtarzalny smak i aromat. To właśnie w koszach upominkowych Ovocnie znajdują się ciasteczka owsiane, smakowite daktyle i bakalie, czekolady i praliny z certyfikatem Cocoa Horizons, których surowce pochodzą tylko i wyłącznie ze zrównoważonych źródeł. Do tego kawy 100% Arabica i naturalne herbaty o przeróżnych smakach. Zestawy Ovocnie uzupełnione zostały selekcją BIO win, prosecco, miodów pitnych oraz musujących cydrów.
Każdy z koszy składa się tylko ze starannie dobranych produktw, które tworzą idealnie spójną całość. Ovocnie to nie tylko gwarancja najlepszego smaku opartego na naturalnych składnikach, to również estetyczne i dopracowane skrzynie, tuby i kuferki.
Każdy z nich jest wyjątkowo trwały i daje możliwość ponownego wykorzystania w duchu filozofii less waste.

Zobacz produkty marki
Skład Praski Specyjały & Spirytualia
Skład Praski Specyjały & Spirytualia

Motyw przewodni koszy delikatesowych Skład Praski to powrót do tradycyjnych receptur. To właśnie w tych zestawach królują starannie dobrane produkty, które nawiązują do najbardziej popularnych smaków przedwojennej Warszawy. Dzięki nim każdy miłośnik słodkości odbędzie niezapomniana podróż do przeszłości.

Zobacz produkty marki
Fabryka Porcelany AS Ćmielów
Fabryka Porcelany AS Ćmielów

Wśórd naszych szczególnych Partnerów ważne miejsce zajmuje Ćmielów, najstarsza w Polsce fabryka porcelany, której powstanie datuje się na koniec XVIII wieku.

W fabryce niezmiennie kultywowana jest tradycja ręcznej produkcji. Jest ona także jedyną manufakturą w Europie produkującą wyroby z różowej porcelany według oryginalnej przedwojennej receptury Bronisława Kryskiego.

Zachęcamy do odkrywania piękna płynącego z nietuzinkowej i inspirującej tradycji oraz niekwestionowanego dowiadczenia Ćmielowa.

Zobacz produkty marki
J.A. Baczewski
J.A. Baczewski

Kolejną marką z ponad 200-letnią tradycją, której flagowe produkty można znaleźć w koszach upominkowych Skład Praski, jest J. A. Baczewski. Smak tych wybornych trunków można również odnaleźć w naszych pralinach. Nadzienia z dodatkiem alkoholi J.A. Baczewski, idealnie komponują się z naszą najwyższej jakości czekoladą od Callebaut.

Baczewski budzi uznanie dla smaku swoich trunków, oczarowuje starymi, naturalnymi recepturami i niezmiennie, zgodnie z duchem marki, luksusowymi opakowaniami zaprojektowanymi w nowoczesny sposób, lecz w nawiązaniu do swojej bogatej tradycji.

Zobacz produkty marki
Wine & Gifts Nobilia i Marek Kondrat polecają
Wine & Gifts Nobilia i Marek Kondrat polecają

Skuś się na kosze upominkowe z wyborem wykwintnych win, polecanych przez znanego aktora, Marka Kondrata. Nobilia i Marek Kondrat połączyli swoje siły w projekcie „Nobilia i Marek Kondrat polecają”. Marka Nobilia specjalizuje się w komponowaniu delikatesowych koszy upominkowych, a Marek Kondrat jest właścicielem firmy, która oferuje najwyższej i najlepszej jakości wina.

Zobacz produkty marki
Maxim’s de Paris
Maxim’s de Paris

Maxim’s de Paris to francuska firma, która od przeszło 120 lat jest symbolem paryskiego stylu życia, wykwintnej kuchni i wyszukanego gustu. Marka jest kwintesencją najwyższej jakości, niezapomnianego smaku i pierwszorzędnego designu.

Zobacz produkty marki
Kawa Pluton
Kawa Pluton

Kawa Pluton to pierwsza polska palarnia kawy, której początki sięgają 1882 roku i marka, z którą z ogromną przyjemnością stale rozwijamy naszą współpracę.

Pluton odegrał ogromną rolę w rozkwicie polskiej przedsiębiorczości. O marce w okresie XX-lecia międzywojennego pisali poeci, architekci i ludzie sztuki, a Pluton stał się prawdziwą polską ikoną. Kawę Pluton pijano w lokalach Wedla i Bliklego oraz najlepszych hotelach – Europejskim czy Bristolu!

Dziś produkty z palarni Pluton z dumą prezentujemy w naszych limitowanych zestawach Nobilia oraz gamach pralin i czekoladek z dodatkiem tej właśnie kawy. Sprawdź nasze kosze i produkty z kawą Pluton, bogatą w burzliwą, ale jednocześnie niezwykle poruszającą i niepowtarzalną historię!

Zobacz produkty marki
Prezenty ślubne

Prezenty ślubne

Upominki dla gości weselnych, rodziców, świadków i Pary Młodej

Sklep z koszami upominkowymi i prezentami

Newsletter

Loading...