• już niedługo
  już niedługo

  Wielkanoc

  Poznaj ofertę naszych wielkanocnych koszy upominkowych

  Sprawdzam!
 • Znajdź idealny podarunek
  Znajdź idealny podarunek

  Oferta ślubna

  Prezenty dla gości weselnych, Państwa Młodych, rodziców oraz świadków

  Zobacz ofertę
 • Dla kawoszy
  Dla kawoszy

  Kawa Pluton

  Spróbuj produktów z dodatkiem kawy z najstarszej polskiej palarni

  Zobacz ofertę

Inspiracje

Wielkanoc 2023 z marką Nobilia

Poznaj kultowe propozycje naszych świątecznych upominków.

Zobacz wszystkie wpisy

Mamy specjalną ofertę
dla firm i agencji!

Zarejestruj się jako klient biznesowy, aby otrzymać specjalne ceny i dostęp do szerszej oferty, przy zamówieniach od 20 sztuk!

ZAREJESTRUJ SIĘ

Prezenty ślubne

Prezenty ślubne

Upominki dla gości weselnych, rodziców, świadków i Pary Młodej

Unikatowe marki

Choco Maya
Choco Maya

Kosze upominkowe Choco Maya to kwintesencja wyrafinowanego smaku, bogactwa aromatów i przemyślanego połączenia produktów. W zestawach delikatesowych łączymy wykwintne smaki z całego świata, w tym egzotycznie korzenne oraz kusząco kawowe i czekoladowe. Choco Maya to kolonialne i wyszukane słodkości połączone z aromatycznymi likierami, mocnymi trunkami oraz jakościowymi winami.

Zobacz produkty marki
Ovocnie
Ovocnie

Te ekologiczne słodkości mają proste etykiety, krótki skład oraz niepowtarzalny smak i aromat. To właśnie w koszach upominkowych Ovocnie znajdują się ciasteczka owsiane, smakowite daktyle i bakalie, czekolady i praliny z certyfikatem Cocoa Horizons, których surowce pochodzą tylko i wyłącznie ze zrównoważonych źródeł. Do tego kawy 100% Arabica i naturalne herbaty o przeróżnych smakach. Zestawy Ovocnie uzupełnione zostały selekcją BIO win, prosecco, miodów pitnych oraz musujących cydrów.
Każdy z koszy składa się tylko ze starannie dobranych produktw, które tworzą idealnie spójną całość. Ovocnie to nie tylko gwarancja najlepszego smaku opartego na naturalnych składnikach, to również estetyczne i dopracowane skrzynie, tuby i kuferki.
Każdy z nich jest wyjątkowo trwały i daje możliwość ponownego wykorzystania w duchu filozofii less waste.

Zobacz produkty marki
Skład Praski Specyjały & Spirytualia
Skład Praski Specyjały & Spirytualia

Motyw przewodni koszy delikatesowych Skład Praski to powrót do tradycyjnych receptur. To właśnie w tych zestawach królują starannie dobrane produkty, które nawiązują do najbardziej popularnych smaków przedwojennej Warszawy. Dzięki nim każdy miłośnik słodkości odbędzie niezapomniana podróż do przeszłości.

Zobacz produkty marki
Fabryka Porcelany AS Ćmielów
Fabryka Porcelany AS Ćmielów

Wśórd naszych szczególnych Partnerów ważne miejsce zajmuje Ćmielów, najstarsza w Polsce fabryka porcelany, której powstanie datuje się na koniec XVIII wieku.

W fabryce niezmiennie kultywowana jest tradycja ręcznej produkcji. Jest ona także jedyną manufakturą w Europie produkującą wyroby z różowej porcelany według oryginalnej przedwojennej receptury Bronisława Kryskiego.

Zachęcamy do odkrywania piękna płynącego z nietuzinkowej i inspirującej tradycji oraz niekwestionowanego dowiadczenia Ćmielowa.

Zobacz produkty marki
J.A. Baczewski
J.A. Baczewski

Kolejną marką z ponad 200-letnią tradycją, której flagowe produkty można znaleźć w koszach upominkowych Skład Praski, jest J. A. Baczewski. Smak tych wybornych trunków można również odnaleźć w naszych pralinach. Nadzienia z dodatkiem alkoholi J.A. Baczewski, idealnie komponują się z naszą najwyższej jakości czekoladą od Callebaut.

Baczewski budzi uznanie dla smaku swoich trunków, oczarowuje starymi, naturalnymi recepturami i niezmiennie, zgodnie z duchem marki, luksusowymi opakowaniami zaprojektowanymi w nowoczesny sposób, lecz w nawiązaniu do swojej bogatej tradycji.

Zobacz produkty marki
Wine & Gifts Nobilia i Marek Kondrat polecają
Wine & Gifts Nobilia i Marek Kondrat polecają

Skuś się na kosze upominkowe z wyborem wykwintnych win, polecanych przez znanego aktora i konesera Marka Kondrata. To doskonae połączenie najlepszych win z całego świata oraz harmonizujących z nimi słodkich i wytrawnych przekąsek w pięknych, oryginalnych opakowaniach. Do każdego zestawu dołączamy karnet z rekomendacją Pana Marka Kondrata.

Zobacz produkty marki
Mielżyński Selection
Mielżyński Selection

Robert Mielżyński to wielki koneser i entuzjasta wysokiej jakości win. W jego składach i wine barach można skosztować najlepszych trunków z najdalszych zakątków świata. Marka Nobilia w swoich zestawach Mielżyński Selection prezentuje najlepsze, wyselekcjonowane wina z jego kolekcji w towarzystwie wykwintnych słonych i słodkich przekąsek. Wszystko to ubrane w piękne kosze, kuferki i inne, bardziej fantazyjne opakowania. Ciesz się z wyjątkowymi zestawami z rekomendacją Pana Roberta Mielżyńskiego.

Zobacz produkty marki
Maxim’s de Paris
Maxim’s de Paris

Maxim’s de Paris to francuska firma, która od przeszło 120 lat jest symbolem paryskiego stylu życia, wykwintnej kuchni i wyszukanego gustu. Marka jest kwintesencją najwyższej jakości, niezapomnianego smaku i pierwszorzędnego designu.

Zobacz produkty marki
Kawa Pluton
Kawa Pluton

Kawa Pluton to pierwsza polska palarnia kawy, której początki sięgają 1882 roku i marka, z którą z ogromną przyjemnością stale rozwijamy naszą współpracę.

Pluton odegrał ogromną rolę w rozkwicie polskiej przedsiębiorczości. O marce w okresie XX-lecia międzywojennego pisali poeci, architekci i ludzie sztuki, a Pluton stał się prawdziwą polską ikoną. Kawę Pluton pijano w lokalach Wedla i Bliklego oraz najlepszych hotelach – Europejskim czy Bristolu!

Dziś produkty z palarni Pluton z dumą prezentujemy w naszych limitowanych zestawach Nobilia oraz gamach pralin i czekoladek z dodatkiem tej właśnie kawy. Sprawdź nasze kosze i produkty z kawą Pluton, bogatą w burzliwą, ale jednocześnie niezwykle poruszającą i niepowtarzalną historię!

Zobacz produkty marki

Promocje

Prezent dla Niej

Prezent dla Niej

Sklep z koszami upominkowymi i prezentami

Loading...